Кандидати у депутати Пристоличної сільської ради – Партія “ГОЛОС”

19-го вересня наша КОМАНДА була підтримана Конференцією Партії «ГОЛОС». 20-го вересня ми перші подались на реєстрацію в Пристоличну сільську ТВК. А 23 вересня ТВК одноголосно проголосувала за реєстрацію 21-го кандидата в депутати до Пристоличної сільської ради від ГОЛОСу.

ГОЛОС об’єднав професійних, успішних та патріотичних людей, яким не байдужа Пристолична Громада і які готові брати на себе відповідальність за комфорт і розвиток населених пунктів громади, людей які вірять, що Пристолична громада здатна на більше!

Ми усвідомлюємо, що Пристолична сільська рада – це представницький орган, який не тотожний за функціями до діючих сільських рад, що це рада значно вищого рівня, в яку передається в рамках реформи децентралізації і освіта, і первинна ланка медицини, і дорожнє господарство, яке до цього не відносилось до Громади, і ще цілий ряд функцій. А, відповідно, така рада потребує більш фахових КОМАНД, які зможуть гідно представляти інтереси Пристоличної Громади як в усіх сферах діяльності майбутньої ради, так і взаємодіяти із обласною владою, державною владою та міжнародними інституціями.

Ми будемо вигідно вирізнятися на фоні конкурентів, адже наша КОМАНДА:

– БЕЗ діючих чи колишніх депутатів або чиновників;

– БЕЗ людей, які є фігурантами КОРУПЦІЙНИХ СПРАВ;

– БЕЗ насаджених зверху чи немісцевих людей;

– БЕЗ представників партій (усі без винятку члени команди безпартійні);

– БЕЗ впливу районної влади, яка намагалась втягти всіх нас в орбіту Борисполя;

– БЕЗ випадкових людей задля наповнення списку по гендерному принципу чи квоті.

Протягом наступних днів у рубриці #ЛюдиГолосуПристоличноїОТГ ми знайомитимемо вас з нашою командою. Отже розпочнемо!

ПЕРШИЙ НОМЕР

Я, Роман Білінський, постійно проживаю в селі Чубинське. Тут живе мій син Лев і дружина Олена. Син навчається в школі, дружина – засновник і фітнес тренер в Fitness Point – спортивному клубі, що знаходиться в ЖК Новосельцево.

Мені подобається наш край і я вважаю, що він може бути ще кращим. Щоб це зробити в раду повинні пройти однодумці та фахівці і разом працювати над місцевою господаркою.Я вірю, що наша команда, спільно з адекватними та не заплямованими людьми з інших проукраїнських партій, може почати вирішувати складні питання з освітою та медициною, каналізацією, дорогами та тротуарами, сміттям. Для цього потрібні не малі кошти та злагоджена робота депутатів та виконавчої влади. Ми категорично проти багатоповерхової забудови наших сіл, водночас ми розуміємо, що села повинні розвиватись, а тому будуватись повинні будинки не вище 4 поверхів. Ми будемо впроваджувати сортування сміття для цивілізованої утилізації та переробки.

Як інженер геоінформаційних систем, вважаю за необхідне створити сучасний веб портал де всі зможуть отримати інформацію про прийняті сільською радою рішення та об’єкти інфраструктури, які належать нашій громаді. Пристолична сільська рада, натомість, отримає сучасні системи зберігання та аналізу геоінформації, які дозволяють приймати ефективні рішення та збільшувати надходження в бюджет. А також за рахунок цього буде забезпечено дієве електронне самоврядування, коли адміністративні послуги можна буде отримати через форму на порталі без відвідування ради, коли можна подати звернення чи петицію і вона обов’язково буде розглянута.Ми розраховуємо на Вашу підтримку зараз, але зрозумійте що змінити наші населені пункти зможемо тільки всі разом.

Кого б Ви зараз не обрали, на Вас лежить відповідальність за свій вибір і Ви як виборці зобов’язані цікавитись та контролювати свого депутата та партію в майбутньому. Будьте активними, цікавтесь як і за що голосує Ваш обранець і ми разом зможемо зробити наші села зразковими.Приєднуйтесь до нашої дружньої команди, підписуйтесь на нашу сторінку: https://www.facebook.com/Golos.Prystolychna.OTG

Подобається? Поширюйте у соціальних мережах: