Пристолична ОТГ Вибори-2020: утворено три округи

У Пристоличній ОТГ згідно постанови Пристоличної сільської територіальної виборчої комісії №5 від 6 вересня 2020 року 11 286 виборця і 26-ть депутатів (це загальний склад майбутньої ради) обиратимуть за системою пропорційного представництва за відкритими виборчими списками місцевих організацій політичних партій у територіальних виборчих округах, на які поділяється єдиний багатомандатний виборчий округ.

Всього, згідно постанови, у нас утворено 3-ри територіальних виборчих округи:

Округ №1 с. Щасливе, орієнтовна кількість 3 431 виборець. Для голосування на окрузі діє дві виборчі дільниці по вул. Героїв майдану, 22, с. Щасливе – ДВК №320178 (1802 виборці) та по вул. Фестивальна, 37, с. Щасливе – ДВК №320179 (1629 виборців).

Округ №2 с. Проліски, с. Безуглівка, с. Мала Олександрівка, с. Дударків, с. Займище, орієнтовна кількість 4 176 виборців. Для голосування на окрузі діє три виборчі дільниці: ДВК №320180 (1567 виборців) у с. Проліски по вул. Соборна,16; ДВК №320138 (677 виборців сіл Безуглівка та Мала Олександрівка), яка розміститься за новою адресою в сусідньому населеному пункті – вул. Гагаріна, 11А, с. Велика Олександрівка; ДВК №320153 (1932 виборці) у с. Дударків по вул. Гоголя, 39

Округ №3 с. Велика Олександрівка, с. Чубинське, орієнтовна кількість 3 679 виборців. Для голосування на окрузі діє дві виборчі дільниці: ДВК №320137 ( 1914 виборців) у с. Велика Олександрівка по вул. Гагаріна,11А та ДВК №320139 (1765 виборців) у с. Чубинське по вул. Погребняка,1

Хочу зазначити, що ще однією новацією Виборчого кодексу є те, що на місцевих виборах-2020 є обов’язковим дотримання гендерної квоти під час формування виборчих списків місцевих організацій політичних партій, за якою серед кожних п’яти кандидатів у виборчому списку має бути щонайменше дві особи однієї статі.

Згідно з календарним планом висування кандидатів на посади голів рад населених пунктів, кандидатів в депутати відбуватиметься 15-24 вересня, а оприлюднення відомостей про реєстрацію кандидатів має завершитися до 2 жовтня.Початок передвиборчої агітації – з наступного дня після ухвалення рішення про реєстрацію кандидата.Запрошення виборцям мають бути надіслані до 15 жовтня. Голосування відбуватиметься 25 жовтня з 08:00 до 20:00. Результати виборів ЦВК має оголосити упродовж 3-6 листопада.

Звертаюся, до всіх людей кому не байдуже місце в якому живеш: прийміть участь в виборах, оберіть депутатів та голову ОТГ, щоб села розвивались, а не западали. Обирайте людей в партіях із зрозумілими програмами розвитку Пристоличної Громади та механізмами їх виконання, за яку обранці нестимуть відповідальність перед виборцями і можуть відкликатись партіями за невиконання. Змініть місце для голосування, якщо ви проживаєте, але не зареєстровані. Уточніть по собі дані в реєстрі виборців, якщо ви зареєстровані, але не впевнені чи є в списках.

І на завершення: вивчайте програми і дані кандидатів, робіть зважений вибір і нехай переможуть дійсно професійні, а не просто «хороші люди. Бо рада ОТГ – це не звичайна сільська рада, а значно ширший за функціоналом колегіальний орган і стартувати Пристолична ОТГ буде із значно гірших фінансових умов, ніж ті, які є у сьогоднішніх сільських радах. Це зумовлено тим, що в рамках реформи децентралізації видатків передається на місця значно більший обсяг, ніж джерел для їх фінансування.

Яким напрямок попрямує Пристолична ОТГ залежить тепер від кожного з нас, ваш Голос на виборах 25 жовтня 2020 року здатен вибрати, яким шляхом піде Пристолична Громада.

Джерело: Роман Білінський https://www.facebook.com/groups/PrystolychnaGromada

Подобається? Поширюйте у соціальних мережах: