Злочинне рішення по Генплану с. Чубинське намагаються протягнути через Виконавчий комітет Великоолександрівської сільської ради

Сьогодні 12 грудня 2017 року о 15:00 на Засіданні Виконавчого комітету Великоолександрівської сільської ради намагаються протягнути злочинне рішення “Про схвалення проекту Внесення змін до Генерального плану поєднаного з детальними планами території с. Чубинське”.  Даний проект з порушення низки законодавчих норм включений до порядку денного поспіхом ввечері 11 грудня 2017 року. 

11 грудня 2017 року на сайті сільської ради з’явився ЗЛОЧИННИЙ, який враховує виключно інтереси забудовників, а не ГРОМАДИ Проект змін до Генерального плану с. Чубинське http://vos-rada.gov.ua/?p=15112.

Даний проект порушує усі норми діючого законодавства, адже:

1)не проходив громадських слухань (на громадські слухання був винесений кардинально інший проект, переконатись в чому може кожен – http://vos-rada.gov.ua/?page_id=11652)

2) даний проект не пройшов містобудівну раду, в останньої до даного документу є більше 50-ти зауважень;

3) на даному ЗЛОЧИННОМУ проекті відсутня достатня соціальна інфраструктура передбачена ДБНами;

4) на даному ЗЛОЧИННОМУ проекті масово виросли макети висотних будинків на ділянках у Центральній частині Чубинського зі всіх сторін Інституту (Ткаченко, Вашето), на орендованій ділянці Морозом та суміжній ділянці Інституту (за Гурманом в напрямку Новосельцево) замість  презентованої на Громадських слуханнях будівлі громадської інфраструктури із поштою, відділенням банку, АТС виріс здоровенний житловий будинок і все це впритул до Заказника державного значення “Хутір Чубинського” – реалізація таких планів призведе до знищення Заказника.

Збільшилась кількість та висотність житлових будинків на ділянці МТК між Заказником та Шельфом, збільшилась кількість забудови виставки – відсутні достатні Дитячі садочки, Школа, інші об’єкти соціальної інфраструктури.

5) при в’їзді з кільця в Чубинське ділянка площею близько 20 га змінила колір з презентованої садибної забудови на Багатоповерхову забудову.

6) торговельний майданчик між Червоним гуртожитком і майбутньою школою, який є нонсенсом в даному місці і не пройшов ні сесії ні громадських слухань.

І це лише маленький перелік ЗЛОЧИННОГО РОЗВИТКУ Чубинського, без належної соціальної інфраструктури, з відсутністю місць для банального влаштування тротуарів для населення, зон відпочинку, зелених зон, спортивних зон, тощо.

Потрібно всім у кого є можливість прийти на засідання виконкому і зупинити прийняття злочинного рішення спрямованого проти Громади на користь лише ненажерливих забудовників, які не бажають розвивати інфраструктуру, а мають намір “зрубати грошенят” на квартирах і перетворити Чубинське на соціально небезпечне ГЕТТО.

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ розпочнеться о 15:00 12.12.2017 р. http://vos-rada.gov.ua/?page_id=7385

 

Подобається? Поширюйте у соціальних мережах: