Проїзд дорогою через Fozzy відкрили до весни?

Служба автомобільних доріг у Київській області інформує, що в зв’язку з закінченням 1-го етапу робіт по поточному середньому ремонту автомобільної дороги Р-03  під’їзд до автомобільної дороги М-03 на ділянці  м 0+250 – км 5+500, рух автотранспорту відкрито з 15.00 години 28.11.2017 року без обмежень.

Отож нарешті тимчасово жителі с. Гора, с. Чубинське зітхнуть з полегшенням, адже рух транзитного транспорту знову повертається на основну транзитну дорогу – від розв’язки у с. Щасливе на Бориспільській трасі до виїзду на трасу Київ-Харків ч/з Fozzy, с. Мала Олександрівка).

Коли розпочнеться другий етап робіт по поточному середньому ремонту автомобільної дороги Р-03 Служба автомобільних доріг у Київській області не повідомляє, але очевидно не раніше весни.

Також у повітрі зависло питання відновлення доріг районного значення, які фактично знищені транзитним транспортом за час ремонту вищезгаданої дороги, а це дві дороги автошлях Гора-Чубинське-В. Олександрівка та Гора-Чубинське-М. Олександрівка. Надіємося районні депутати докладуть максимум зусиль для виділення коштів на відновлення цих доріг.

Микола Ревуцький

Подобається? Поширюйте у соціальних мережах: