Дитячий ігровий майданчик у Чубинському: коли буде робитися щось від серця, а не з метою наживи? Це ж діти!!

Село Чубинське за своєю специфікою вирізняється від інших сіл Великоолександрівської сільської ради так як розвивається в притаманному місту стилі із багатоповерховою забудовою на компактній території та порівняно високою щільністю населення де переважна більшість це молоді сім’ї із дітьми.

Нижче наведено офіційні дані по кількості дітей за станом на 1 січня 2017 року:

Динаміка приросту дітей дошкільного віку (0-6 років) за 5 років

Назва населеного пункту2012 рік2013 рік2014 рік2015 рік2016 рікприріст за 5 років
Велика Олександрівка258275276265276+ 18
Мала Олександрівка3550574060+ 25
Безуглівка724201227+ 20
Чубинське249327386456525+ 276

Як свідчать дані наведеної таблиці, лише за офіційними даними (а офіційні дані можна сміло множити на два), село Чубинське є «драйвером» приросту дітей на території Великоолександрівської сільської ради, кількість дітей дошкільного віку у Чубинському зросла більш ніж у двічі за останні п’ять років.

Водночас із звітів сільського голови випливає, що за попередні п’ять років каденції на території сільської ради було встановлено п’ятнадцять дитячих майданчиків із них лише один у Чубинському, чому при вирішенні такого важливого питання не враховувались статистичні дані не зрозуміло. На сьогоднішній день в Чубинському критично не вистачає місць для дитячих зон.

Усі прагнуть дати своїм дітям найкраще, люди готові змінити світ заради своїх малюків та чи готові це робити у нашій сільській раді велике питання.

У 2016 році батьки дітей у Чубинському зраділи, що попри повну відсутність місць для розміщення дитячих зон (вся земля або роздана, або в довгостроковій оренді) – Рада все ж таки згадала, що в Чубинському теж є діти. Було відновлено два дитячих майданчики по Погребняка 10 та 13, а також внесені коригування у проект Центрального дитячого майданчика по вулиці Погребняка 12-А, яким передбачалось встановлення сучасних спортивно-ігрових комплексів згідно Європейських норм безпеки.

Та схоже хтось вирішив або заробити на дітях або йому просто байдужі проблеми розвитку дітей, про це свідчать і депутатські звернення, і дописи батьків розміщені у Facebook.

Шановні Депутати, Голова та працівники сільської ради дуже хочеться сподіватися, що здоровий глузд візьме своє і кричущі порушення зі сторони виконавця будівництва Центрального дитячого майданчика будуть виправлені, буде демонтовано все, що не відповідає проекту та встановлено БЕЗПЕЧНЕ та якісне ігрове обладнання. Адже дитячий майданчик – це не просто місце для ігор. Це особливий світ – світ щасливого дитинства! Щоб дитина росла найбільш гармонійною і розвивалася.

Гра для дитини – це спосіб пізнання світу. Через гру дитина вчиться жити. Маленька людина вчиться бути самостійною, здатною приймати вірні рішення, домагатися свого, ризикувати, вигравати і програвати, падати, забивається, спілкуватися, розуміти як влаштований світ.

Ігровий комплекс «Бастіон» виконується згідно Європейських норм безпеки EN1176, в конструкції комплексу труба-спуск замінена на підйом під кутом за допомогою каната.

Ігровий комплекс «Бастіон» призначений для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Комплекс складається з платформ, з’єднаних між собою переходами різної конфігурації. Крім передів до платформ приєднуються різні підйоми і спуски.

За матеріалами Facebook

Подобається? Поширюйте у соціальних мережах: