24 червня в селі Чубинське відбувся уже шостий тематичний благодійний пікнік

Цього разу у стилі Кантрі.

Один із організаторів – Катерина Ясенчук розповіла, як проходять пікніки:
1. Вибираємо дату, місце проведення
2. Пам’ятаємо, що наші пікніки ТЕМАТИЧНІ. Так що давайте своїми силами максимально створювати антураж. І можна згадати чудовий приклад нашої з вами активності – пікнік “Бріолін”))
3. Завжди БЛАГОДІЙНИЙ
4. Учасники – це ми з вами. Можна готувати їжу, організовувати різні активності. Збирати кошти з продажів в загальну скарбничку і віддавати на благодійність.
5. На наших пікніках має місце барахолка, можна прийти і продати або знайти і купити))

Цього разу на благодійному пікніку збирали коштів для матері-одиночки ІННИ. Уявляєте що відчуває молода жінка, якій встановили страшний діагноз РАК? А якщо в цієї жінки є діти? Уявляєте? Думаю краще нікому і ніколи в житті цього не відчути! Цій жінці, яка бореться з раком, життя зробило ще багато неприємних “подарунків”: чоловік від неї пішов 4 роки тому і вона сама виховує двох “особливих” дітей: хлопчика 15 років з розумовою відсталістю та дівчинку 6 років з аутизмом. Тож окрім того, що необхідні гроші на лікування, а реально заробити ці дуже немаленькі гроші немає ніякої можливості, то необхідні ще просто гроші на їжу, одяг, життя…

Загалом для ІННИ було зібрано 8200 грн! А також збір коштів продовжується. Всі хто хоче допомогти Інні, можете відправляти кошти на картку 4149497841620000 Тетяна Попова. У Інна попереду ще 7 крапельниць … це величезна сума грошей і непідйомна для сім’ї Інни (( Детальніше: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10207879618014506&id=1417645002

Вашій увазі відеозвіт про шостий благодійний пікнік у с. Чубинське, який пройшов у стилі Кантрі:

Також Катерина Ясенчук розповіла Про історію благодійних-пікніків:

Почалося все ще у 2014 році)).  Тоді я (Катерина Ясенчук) і Олена Тарасова відкрили творчу майстерню для діток і дорослих Хобія. У Олени виникла ідея про проведення в нашому селі «GARAGE SALE» (барахолки). Чому б і ні)) … потім до нас долучилась Маріанна Єлейко з пропозицією додати до барахолки благодійну частину. Вона давно хотіла спробувати такий формат у нас в Чубинському … так і з’явився перший варіант Благодійного пікніка-барахолки. Проходило все у дворі будинку по вулиці Погебняка 14 і були всі свої.

2014

2014_1

Хтось виніс речі для продажу, хтось приготував їжу. Тоді ми збирали гроші хлопцям в АТО і хлопчикові на інвалідну коляску.

2014_2

Тоді і сформувався кістяк людей який був в такому складі майже всі пікніки: Я (Катерина Ясенчук), Маріанна Єлейко, Ірина Панічева, Олена Кліщук, Алла Загоранська, подружжя Анна і Денні Ван Велен… Люди приходили і йшли з основного кістяка.

Далі ми почали модернізувати пікнік … .від Хобії почали додавати майстер-класи, я втілила свою мрію тематичних вечірок, великий акцент робили на ініціативи діток (вони теж активно продавали свої речі і проводили міні майстер-класи).

Фото 2015 року:2015

2015_9 2015_8 2015_7 2015_6 2015_1 2015_2

Друкували оголошення, запрошували усіх взяти участь, створювали заходи в фейсбуці де розміщували всю інформацію по пікніках.

На мій погляд, добре активізував людей на благодійність пікнік «Бріолін». Він був яскравий, насичений, люди відгукнулися дуже активно. Тоді збирали гроші школі для діток з особливими потребами «Мозаїка».

ФОТО 2016 року: 2016

Після цього пікніка як основні організатори залишилися я (Катерина Ясенчук) і Ірина Панічева. Тоді кістяк трохи зменшився, але хочу зазначити не через те, що у людей зник інтерес, а з сімейних обставин. На підтримку нам для створювання активності завжди була і є Алла Загоранська, вона у нас фея смаколиків і всі дуже люблять її цибульний пиріг. Аня і Денні Ван Велен – вони завжди підтримують наші пікніки. Дуже хочу згадати всіх і всім сказати дякую, таких людей у ??нас в Чубинському з кожним пікніком все більше і більше.

Експерименти були у нас різні … .Був один випад у нас, організовували фестиваль на Хеллоуїн на страусиній фермі в Чубинському і було дуже весело. Правда для такого формату заходів потрібні спонсори. А ми завжди готові … ідей у ??нас нууу дуже багато)))

ФОТО 2017 року: 

2017_9 2017_8 2017_7 2017_6 2017_5 2017_4 2017_1 2017_0 2017_00

Змінювали місце проведення для охоплення більшої кількості людей. Торік це був ЖК Новосельцево … .У цьому році стартували пізно і якщо чесно нас почали просити самі жителі Чубинського, а це так приємно, аж прям складно описати. Вирішили зробити по повній і створити не тільки стилізовано, а й масштабно! Тоді до нас в команду приєдналася Ольга Скрипник. І ми дружно з нашою активною громадою зробили дуже хороший благодійний пікнік і думаю в такому ж форматі будемо продовжувати!

Більше інформації можна отримати тут: https://www.facebook.com/groups/121828974976987/

ПОДЯКА ВСІМ ВІД ОРГАНІЗАТОРІВ -Катерина Ясенчук:

“Вітання!!! Ну як??? Ми запалили і відмінно попрацювали і відпочили 24 червня 2017р!! 💪💪
Це був відмінний день і погодка нас не налякала !! Чубинка ми молодці зібрали! ?! ?8200 грн! ?! ?
Спасибі всім хто прийшов … хто вклав частинку себе. Може кого не побачила … але хочу подякувати людям, які допомогли зробити це свято таким 😘😘😘
Alla Zagoranskaya, спасибі ти зірочка всякої смакоти … мегаактивна … і готує найкращий цибульний пиріг. 💖хто встиг зацінити, зрозуміють)))
Діана Ковік дякую за участь, знаю як ти активно готувалася … цукерки і костюми були на висоті !!
Vladimir Bogatyrenko спасибі вашій родині за участь …. зацінили ваш капелюх))
Anna Repkina van Veelen і Danny Van Veelenи янголята наших пікніків …. дякую за ваш внесок (1000 грн) !!!
Людмила Романенко дякую, що відгукнулася …. сподіваюся наш не останній пікнік !! спасибі за гроші (465 грн). Привіт дівчаткам, що відповідали за звук, хлопчикам за сцену і електрика)
Аліна Іващук-Коссаковська і Oleksandr Ivashchuk дякую !!!! за бажання і допомогу))) хоча ви завжди проявляв активність на пікніках, а в цей раз і взяли участь))
Іра Панічева і Ольга Скрипник у нас все вийшло !!!!! вийшло відмінно !!!
Smart’s Academy Каша Мілаша і кінноспортивний клуб “МАГНАТ” величезне дякую за участь !!!! дуже приємно, що ви відгукнулися і не пройшли мимо!
Олена Пижова – Оленочка, спасибі за участь …. і головне, що були в стилі кантрі)))
Спасибі моїй і Іриній матусям за допомогу нам і активну участь Людмила Ничипоренко і Olga Panicheva
Тетяна Попова у вас дуже велике і добре серце. Ви надихаєте на добрі справи !!!
Юлія Шішкіна дякую !!! Так приємно, що ви прийшли і брали участь !!
Школа естрадного виконавства Dream School спасибі за участь, за талановитих діток !!! що відгукнулися і приїхали підтримати!
Велікоолександрівська сільська рада дякуємо, що зі звуком і сценою !!
Всім, всім спасибі …. хто прийшов, хто брав участь … може кого немає у мене в друзях … сміливо пишіть себе в коментах)))
Дівчатка Ольга Старикова та Альона Циганкова – лимонади і мохіто … спасибі вам !!! Сподіваюся ви ще з нами будете)) “

Подобається? Поширюйте у соціальних мережах: