ДЮФК “ПРОМЕТЕЙ” (с.Чубинське) на щорічному дитячому турнірі з футболу “Кубок дитячих мрій”

25-26 березня 2017р. ГО «Київська Ліга Дитячого Футболу» за підтримки Федерації футболу міста Києва, Федерації футболу України та Асоціації бізнес-футболу України провела IV Щорічний дитячий футбольний турнір «КУБОК ДИТЯЧИХ МРІЙ-2017» серед дітей 2008-2009 р.н.

Турнір відбувся на чудових полях Спорткомплексу «ЧЕМПІОН» в місті Києві. Головний трофей турніру виборювали 24 команди з міста Києва та Київської області. Рівень майстерності команд на турнірі виявився досить високим, тому боротьба за призові місця була напруженою та цікавою. Інтрига зберігалася практично в кожній грі. Була організована відео зйомка та пряма трансляція матчів турніру. Федерація футболу міста Києва подарувала командам – учасницям турніру 25 чудових м’ячів, які, безперечно, стануть у нагоді юним футболістам.

DSCN8414-730x411

Цей турнір став першим, у якому взяли участь ДЮФК “ПРОМЕТЕЙ” із с.Чубинське, що стало для юних футболістів величезним, неоціненним досвідом. Команда вдячна усім, хто підтримав і допоміг потрапити на цей турнір та випробувати свої сили із серйозними суперниками. Адже справжня майстерність формується,  на турнірах такого високого рівня через офіційні ігри з сильними соперниками.

Футбол село Чубинське

26 березня “ПРОМЕТЕЙ” здобули свою першу перемогу у матчі проти команди “ДЮСШ-26” із результатом 3:0. Вітаємо батьків, юних футболістів та вболівальників із важливим початком!

ФК Прометей Чубинське

На турнірі основна маса команд представляла місто Київ, із розвиненою футбольною інфраструктурою (а це і футбольні поля для тренувань, і криті майданчики для футболу та багато іншого) – ДЮФК “ПРОМЕТЕЙ” гідно показав себе з такими майстерними командами, незважаючи на те, що для тренувань в селі Чубинському повністю відсутня інфраструктура.

Хочеться вірити, що найближчим часом і в Чубинському з’являться міні-поля для занять спортом (футболом, волейболом, баскетболом), що люди нарешті задумаються над важливістю даних об’єктів інфраструктури.

Адже Футбол несе в собі багато істотних ознак культури взагалі і фізичної культури зокрема. Перш за все тому, що в його сфері здійснюється діяльність, яка спрямована на вдосконалення, перетворення природних даних людини як відносно фізичних якостей, так і рухових навиків, формується культура тіла і руху, а також культура поведінки, спілкування, пізнання. Найактивнішим фактором формування особистості тут виступає колектив.

У сфері футболу формуються різні і багатообразні види і форми вияву культури. Це культура поведінки і спілкування, нормативна культура, культура поведінки людини в екстремальних ситуаціях.

Велике значення у сфері футболу має культура (тобто якісна характеристика) спілкування – тренера з командою, футболістів в рамках своєї команди і з членами команди суперників, з суддями, глядачами, менеджерами, представниками преси, тощо.

Футбол – не просто засіб фізичної культури, а засіб виховного впливу на особистість, формування найбільш значних якостей особистості – колективізму, свідомої дисципліни, здатності підпорядкувати власні інтереси інтересам колективу, а також потреби в здоровому способі життя.

Бажаємо ДЮФК “ПРОМЕТЕЙ” нових перемог, вдосконалення майстерності та довгоочікуваної інфраструктури в рідному селі Чубинське.

Підготовлено за матеріалами офіційного сайту ДЮФК ПРОМЕТЕЙ

Подобається? Поширюйте у соціальних мережах: