Футзал: ФК «Алекс» В. Олександрівка срібний призер чемпіонату м. Борисполя

Відбувся заключний тур відкритого чемпіонату м. Бориспіль з футзалу. Турнірна таблиця перед заключним туром виглядала так:ФК Алекс футзал

 Що стосується вищої ліги, то володар золотих медалей змагань виявився в очному двобої між командами, що очолювали турнірну таблицю. Сталось це у передостанньому турі чемпіонату. У «золотому» матчі зійшлись досвідчені футзальні гранти Бориспільського регіону: «Алекс» с. Велико-Олександрівка та об’єднана команда с. Мирне та ДП «Аеропорт Бориспіль». Причому, саме аеропорт склав кістяк команду.

Зазначимо, що до цього туру олександрівці на один пункт випереджали своїх найближчих переслідувачів, так що у «золотому» матчі, «Алекс» влаштовував і нічийний результат. Однак, їх суперники своєю яскравою, динамічною та раціональною грою довели, що у цьому сезоні вони найсильніші! Рахунок зустрічі 4:1 на користь приборкувачів футзального м’яча з команди «Мирне-Аеропорт». Заради об’єктивності слід визнати, що територіальної переваги переможці не мали. Однак, з успіхом вирішили своє головне завдання у матчі: краще суперників використали гольові моменти. Отже, головний приз чемпіонату – красень-кубок, отримав свого господаря, а гравці, відповідно золоті, медалі.

Нажаль найамбіційнішій команді  ФК «Алекс» (Велика Олександрівка) дістались лише Срібні нагороди.

А ось на бронзову сходинку п’єдесталу пошани в останній момент буквально вирвались сошниківці. Після нелогічної нічиєї головного претендента на бронзу Бориспільського ФК «Фаворит», у матчі з футзалістами з с. Кучаково, амбітна та технічна команда с. Сошників свій двобій у наступний день впевнено виграла, а потім розправилась зі своїм другим суперником і у пропущеному матчі чемпіонату. Отже, у підсумку фаворитовці на «один пункт» пропустили вперед свого основного конкурента у боротьбі за бронзу. Нагородження чемпіонів та призерів цього чотирьохмісячного футзального марафону відбудеться на початку квітня в урочистої обстановці.

Нагадаємо, що вказаний поважний захід проводили Бориспільський центр спорту та ФЗН спільно з федерацією футболу м. Бориспіль. Наприкінці цієї кореспонденції з задовольнянням відзначу, що жодна команда не зійшла з футзальної марафонської дистанції. Як стартувало їх 10 у вищій та 10 у першій лігах у грудні 2016 року так у березні 2017 всі й фінішували- кожна зі своїм очковим багажем. Але незалежно від зайнятих місць та розташування у підсумковій турнірній таблиці всі без винятку футзальні чоловічі дружини – просто молодці! У цьому виді спорту на Бориспільщині за останні місяці зроблено колосальний крок вперед.

джело: http://sport-kolos.com.ua

Подобається? Поширюйте у соціальних мережах: