Шлюб за одну добу Великоолександрівська сільська рада?!

Чи буде реальністю “Шлюб за одну добу” у Великоолександрівській сільській раді залежить від сільського голови Шевченко Г.М. та виконавчого комітету.

Для цього сільському голові потрібно лише подати ініціативу щодо запровадження реалізації пілотного проекту в селі до Міністерства юстиції.

Урядом прийнято розпорядження, яким розширено перелік населених пунктів, що виявили бажання долучитись до пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем, запровадженого розпорядженням Кабінету Міністрів України № 502 від 13 липня 2016 року “Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу” з метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

З часу впровадження пілотного проекту така послуга вже надавалась у 20 містах, де нею скористалося 5 630 пар, що свідчить про неабияку її популярність та значний попит серед споживачів.

Наразі до вказаного пілоту приєдналось ще 15 населених пунктів, серед яких село Кам’яниця Ужгородського району Закарпатської області, включене до переліку за ініціативою голови Кам’яницької сільської ради Ужгородського району Закарпатської області.

Поширення пілотного проекту на територію нових населених пунктів України, зокрема сільської місцевості, дасть змогу максимально наблизити відповідну популярну адміністративну послугу до населення, створивши при цьому максимально зручні умови для отримання її фізичними особами з метою реалізації гарантованого державою права на шлюб.

Урядовий-портал---найновіші-надходження-документів-КМУ-2

 

Подобається? Поширюйте у соціальних мережах: