Незаконно знищується ліс у селі Мала Олександрівка, що під Києвом

Під прикриттям санітарної рубки ДП “Бориспільський лісгосп” фактично проводить у т.ч. і незаконну вирубку сосен у лісі, що в селі Мала Олександрівка Бориспільського району Київської області!

Про це повідомив 27 березня 2017 року у Viber депутат Великоолександрівської сільської ради Андрій Карпенко: “Біля озера, що недалеко від залізничного  переїзду у селі Мала Олександрівка вирізають ліс”.

viber image41 viber image444 viber image655 viber image5455

Прибувши на місце події Андрій Карпенко разом з іншими мешканцями побачив, що ціла просіка сосен уже знищена і поміж сухих дерев незаконно спилюють живі сосни.

Копії документів на технічну вирубка лісу  показав співробітник Бориспільського лісгоспу Швайко Василь Васильович.

viber image3 viber image4

Згідно з цими документами ДП “Бориспільський лісгосп” на території району мав би проводити вибіркову санітарну рубку затверджену у Переліку заходів з поліпшення санітарного стану лісів на 2017 рік Київським обласним та по м. Києву управлінням лісового та мисливського господарства та погоджені ДСЛП “Київлісозахист”. Але насправді разом із санітарною рубкою дане Державне підприємство масово знищує живі дерева заготовлюючи на продаж деревину.

Пересвідчившись у незаконності знищення живих дерев Депутат місцевої ради викликав поліцію.

viber image8525

Після прибуття на місце поліція склала Протокол про прийняття заяви від Карпенка А. про вчинення кримінального правопорушення.

viber image777

 

viber image6 viber image7

 

Також до заяви були додані і фото- та відео-докази вчинення злочину.

За словами А. Карпенка: “ВИРІЗАЮТЬ ЖИВІ ДЕРЕВА. НАРАХУВАВ БІЛЯ 40 КУБІВ вирізаного ЛІСУ.  Чекаю на запрошення до слідчого при порушенні кримінальної справи. Голова сільради про технічну  вирубку повідомлена. Я думаю, що до вирубки живого лісу вона не має діла. Тут більш за все задіяні співробітники лісгоспу. Поліція разом з активістами встановить істину.”

Фото-підтвердження того,

Підтвердження того, що також вирубуються ЖИВІ СОСНИ, яким до 70-80 років!!!

viber image

А. Карпенко: “представник лісгоспу розказує нам, звідки взялися зелені гілки сосни на технічній вирубці…”

viber image2

Також вашій увазі відеоматеріал з місця події:

 

Подобається? Поширюйте у соціальних мережах: