Відбулась прилюдна презентацію матеріалів Генерального плану села Чубинське

16 березня 2017 року в приміщенні Інституту розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН відбулась прилюдна презентацію матеріалів Генерального плану села Чубинське, вашій увазі пропонується відеоряд із заходу:

На презентованому проекті генерального плану в основному враховані позиції забудовників, які бачать в Чубинському виключно житлову забудову без належного розвитку інфраструктури.

Практично не враховано пропозиції робочої групи щодо врахування громадських інтересів та розбудови соціальної інфраструктури та зон відпочинку.

Забудовники (Ткаченко та Вашето), які в 2015 році з допомогою “тітушок” о 5-й годині ранку намагалися розпочати будівництво висоток знищивши фруктовий сад у центрі Чубинського намалювали з допомогою проектанта мегажитлову забудову на тому ж місці де громада виступає проти нищення зеленої зони центральної частини села, де мала б бути пішохідна зона та бульвар до майбутньої школи.

Також представники Інституту розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН активно лобіювали будівництво багатоквартирних житлових будинків на землях державної власності, які знаходяться в даного суб’єкту на правах постійного користування  (що прилягають до Заказника державного значення “Хутір Чубинського”), на даних територіях в даний момент передбачено спорудження лабораторного корпусу.

Проте значну частину присутніх, не цікавить, проектування масової забудови багатоповерхівками – жвава дискусія розгорнулась за чи не єдину ділянку комунальної власності між будинками №8 та №13 по вулиці Погребняка, де Громада Чубинського зібрала понад 400-та підписів з пропозицією розмістити

  • поле для міні футболу із штучним трав’яним покриттям;
  • баскетбольно-волейбольний майданчик із сучасним гумовим покриттям;
  • спортивну зону для дітей старшого віку та дорослих із атлетичним та гімнастичним обладнанням;
  • зелені насадження по периметру зберегти та насадити нові, які б відмежовували спортивну зону від шкідливого впливу автомобілів при заняттях спортом.
  • та парк відпочинку

Декілька людей, які мають на цій території “погреби” вимагали внесення в Генплан “погребів”, після зауваження проектанта, що це неможливо згідно законодавства – слово взяла сільський Голова Галина Шевченко. Сільський голова зауважила, що розміщення даних обєктів на даній комунальній ділянці відбувалось, ще коли нинішня територія 8-го та 13-го будинків була фактично краєм села і що юридично це комунальна власність та жодних юридичних документів на “погреби” немає.  Із залу лунали думки із числа користувачів “погребів” що потрібно компенсувати в грошовій формі користувачам їх об’єкти. Сільський голова також наголосила на тому, що максимум, що можна це виділити гаражі на даній земельній ділянці – проте одразу ж зауважила, що це б було логічно тоді коли дана територія була краєм села – а сьогодні гаражі в центрі села це нонсенс. Доводиться надіятись на здоровий глузд Сільського голови стосовно даного питання.

 

Отож як розвиватиметься Чубинське в найближче десятиріччя залежить від кожного з нас.

Ознайомитись з ескізом  Генерального плану території  можна в приміщенні Великоолександрівської сільської ради за адресою: Київська область, Бориспільський район, с. Велика Олександрівка, вул.  Гагаріна,11 в робочі дні з 08:00 до 17:00 та на сайті сільської ради vos-rada.gov.ua. Пропозиції до містобудівної документації приймаються в письмовому вигляді до 27.03.2017 року на вищевказану адресу. Відповідальна особа – заступник сільського голови Власкова Л.В.
Джерело відеоряду: https://www.facebook.com/profile.php?id=100010125000129

 

Подобається? Поширюйте у соціальних мережах: