Власники компанії SHELF звинувачують СБУ у здирництві.

Підприємець Армен Кечіян, який евакуював з окупованих районів Донецької області свої підприємства, звинувачує Головне управління СБУ Києва і Київської області у вимаганні.

Про це він сказав в коментарі Цензор.НЕТ.

Брати Армен і Теймураз Кечіяни володіють мережею підприємств, які виробляють паливнороздавальне обладнання та ємності для газу, палива, рідини під брендом “SHELF” (ТОВ “Шельф ТК”, ТОВ “НВК” Шельф “, ТОВ” Шельф-Оіл “, ТОВ” ФКР ” ).

У січні 2017 року СБУ провела обшук на фірмах і в будинку матері власників “SHELF” за підозрою в підтримці бойовиків “ДНР”. У лютому обшуки відбулися в будинках самих власників. На сьогоднішній день рахунки компанії арештовані.

Спочатку всі підприємства “SHELF” були розташовані і здійснювали діяльність в Донецькій області. У Дебальцевому знаходився завод з виробництва паливороздавального обладнання, в Єнакієвому – завод з виробництва місткостей для палива, газу.

Після переходу цих міст під контроль терористів “ДНР” власники евакуювали всі фірми разом зі співробітниками на підконтрольну Україні територію. Як запевняє Кечіян, всі підприємства справно платять податки в бюджет України. При цьому обидва брата-підприємця заявляють про свою підтримку України. За їх словами, вони неодноразово допомагали української армії.

“Продукція, вироблена нашими компаніями, широко відома як в Україні, так і за її межами – ми багато років експортуємо її, забезпечуючи державу валютними надходженнями. Наші компанії є постійними учасниками міжнародних виставок, ярмарків та інших подій на ринку такого обладнання”, – додав він.

В результаті бойових дій завод в місті Дебальцеве знищено, а завод в місті Єнакієве закрито, ніякого впливу на процеси, які відбуваються на них, вони як легітимні власники не мають.

На доказ підприємець надав фото зруйнованого заводу.

639x960

Переїхавши в Київську область, компанія придбала дві земельні ділянки в Бориспільському районі та побудували два нових заводи замість втрачених.

639x960 (1)

639x960 (2)

“Обидва заводи вже працюють, таким чином ми забезпечили роботою десятки сімей переселенців та місцевих жителів. Але сьогодні наші рахунки були заарештовані. Тепер у мене сто людей залишилися без зарплати”, – говорить Кечіян.

Кечіян розповів передісторію конфлікту з СБУ. Приблизно в травні 2016 року в мережі Інтернет з’явилася стаття про причетність Кечіянов до діяльності так званих “ДНР” та “ЛНР”.

“Ми були обурені цією відверто брехливої ​​статті та на власний розсуд звернулися в Генеральну прокуратуру України, Службу безпеки України, поліцію з проханням перевірити викладені в статті факти і перевірити нас на предмет причетності до будь-якій протиправній діяльності, в тому числі терористичної. Від всіх перерахованих правоохоронних органів були отримані листи, з яких випливає, що в відповідних органів до нас немає ніяких претензій. На адвокатські запити, подані нашим адвокатом, ці ж органи відповідали про відсутність будь-яких кримінальних провадження стосовно нас “, – розповів він.

Кечіян надав відповідні відповіді СБУ і Нацполіціі:

640x644 640x778 640x854

Однак з початку 2017 року СБУ провела обшуки.

Кечіян впевнений, що це здирництво з боку працівників Управління СБУ Київської області.

“Вони шукали сейф, а у мене його немає, так як всі гроші я вкладав у будівництво”, – резюмував він.

Кечіяни намір в п’ятницю, 24 лютого, організувати мітинг під СБУ.

Цензор.НЕТ направив запит в Управління СБУ Києва і Київської області для отримання офіційної позиції відомства щодо обшуку у Кечіянов.

Джерело: Цензор.НЕТ

Подобається? Поширюйте у соціальних мережах: