Хто зупинить “БЄСПРЄДЄЛ” у Великоолександрівській сільській раді?!

Не пройшло і року, а очільники сільської ради взялись за старе: нестримне бажання зробити сесії без участі громадськості, із присутністю лише лояльних депутатів, які голосуватимуть по вказівці – знову виходить на перший план.

Грубо порушуються прийняті Великоолександрівською сільською радою рішенням, якими передбачено прозорість роботи ради:                                         – а це і проведення сесій в неробочий час, щоб люди змогли особисто прийти в зал засідань і контролювати роботу своїх обранців;                             – і оприлюднення проектів рішень за 10 днів на сайті ради, щоб з ними могла ознайомитись громадськість…

23 грудня 2016 року на позачерговій сесії, яка скликалась із грубим порушенням регламенту о 17:30, без оприлюднених завчасно проектів рішення Сільський голова разом з лояльними депутатами намагались внести зміни до регламенту, щоб проводити сесії у робочий день о 15:00, щоб максимально унеможливити присутність Громади на сесіях, адже люди в цей час на роботі.

РН-23

На цей раз очільники ради пішли іще далі, наплювавши на всі прийняті рішення ради, скликали позачергову сесію на 8:00 ранку 29.12.2016р., для чого такий таємничий поспіх в кінці року?

598-10-VII-29

597-10-VII-29

Чим викликана така терміновість прийняття даних рішень, невже будівництво кладовища та ремонт підвалу почнуть 1 січня?

Доки триватиме такий БЄСПРЄДЄЛ і грубе порушення, як своїх же рішень так і прав людей, які не можуть потрапити на сесію?

У прийнятому рішенні ради про Регламент вказано, що контроль за виконанням даного рішення покладається на голову Бюджетної постійної комісії – Петренка М.Я. Перед виборами М.Я. Петренко обіцяв усім відкритість та прозорість роботи ради – то, що ж змінилося?

Ні для кого не секрет, що голова Бюджетної постійної комісії є КУМом сільського голови.  Проте замість того, щоб контролювати виконання рішень ради та ініцюювати позбавлення очільників премії за грубі порушення рішень Ради – М.Я. Петренко навпаки ініціює преміювання та як видно з вище наведених поіменних голосувань повністю підтримує ініціативи Сільського голови по нівелюванню прозорості та відкритості.

Оскільки голова Бюджетної постійної комісії з якихось причин займається бездіяльністю і не виконує свої обов’язки та, ще й забув про обіцянки виборцям  щодо відкритості та прозорості то виникає багато питання до голови Земельної постійної комісії Л.А. Данилової, яка відповідає за законність у Раді і теж була присутня на незаконних сесіях. Чому Л.А. Данилова мовчить про бездіяльність Голови бюджетної постійної комісії і грубі порушення прав людей?

Хто ж зупинить “відкат” до старої системи роботи Ради, коли сесії відбувались непрозоро та в закритому режимі, збирались по звінку з порушенням законодавства і лише для обраних – тих, хто правильно голосує.

Подобається? Поширюйте у соціальних мережах: