Байдужі не обирають, їм назначають

Байдужі не вибирають, їм назначають!

Шановні мешканці Чубинського!

Мені довелось почути різні думки щодо виборів у сільську раду:
– вибори у Сільраду нічого не вирішують, це ж не Верховна рада;
– в сільраді депутати вирішують свої проблеми і ми на це не впливаємо;
– вибори в сільраду це політика, а я не хочу займатися політикою.

Результатом таких думок є ігнорування виборцями самих виборів, внаслідок чого починається новий виток байдужості сільради до проблем села та привласнення його ресурсів. Завершиться виток, як завжди, біля наступних виборів.

Кожному із нас, як мешканцям села, пора вже зрозуміти два моменти:
1. Усе, що знаходиться у власності села належить громаді села, тобто усім нам.
2. У сільради немає власних грошей чи майна, у них є наші з вами гроші та майно, якими ми уповноважуємо їх управляти.

Вибирати депутатів та Голову сільради – це не політика, а насамперед вибір якісних управлінців нашим спільним майном. Від яких залежить чи будуть створені сприятливі умови для бізнесу в селі – це питання збільшення бюджету села, відповідно зростання можливостей вирішення соціальних та інфраструктурних проблем в селі. Від депутатів та голови сільради залежить куди і як будуть потрачені гроші з бюджету села чи гроші, які виділяються селу державою. Створення умов для залучення інвестицій у розвиток села також залежить від сільради. Ігноруючи вибори ми з самого початку формування сільради самоусуваємось від впливу на діяльність депутатів сільської ради. Ми залишаємо право вибору тим хто ведеться на матеріальні чи соціальні подачки, популістські обіцянки або банально голосує за знайомі обличчя. В результаті нашим спільним майном управляють особи, які використовують це майно для збагачення та повернення вкладених коштів у вибори, інші депутати, які уяви не мають як і що необхідно робити на місці депутата сільської ради, стають у фарватері перших за певні подачки або поступово самоусуваються від роботи у сільраді і виконують обов’язки депутата сільради лише номінально.

Президент та Верховна Рада не встановлять нам освітлення вулиць, не забезпечать їх прибирання, не прокладуть дороги в селі, не вирішать соціальні проблеми і також не побудують школу та садок. Вирішення усіх цих задач лежить на депутатах та Голові сільради, це їх обов’язок створювати умови для комфортного проживання в селі.
На виборах депутатів та Голови сільської ради 25 жовтня ми, мешканці села Чубинське, разом із мешканцями сіл Велика Олександрівка, Мала Олександрівка та Безуглівка, будемо робити свій вибір:
– проігнорувати вибори, переклавши відповідальність на інших, чи ознайомитись із кандидатами та проголосувати за одного із них;
– вибрати обіцянки та подачки чи фахових управлінців та людей – спеціалістів у своїй галузі;
– відати управління нашим спільним майном в руки особам із «совковим» мисленням чи дати можливість фахівцям, які розуміють, яким чином розвивати село та покращувати умови проживання в ньому, проявити себе в ролі депутатів сільради.

Не будьте байдужими – цікавтесь кандидатами в депутати та на Голову сільської ради, міркуйте, робіть свій вибір і прийдіть, проголосуйте на виборах 25 жовтня!

Автор: Роман Бутрим, мешканець с. Чубинське

Роман Бутрим

Джерело: https://www.facebook.com/groups/VOSRADA/permalink/1666305356916300/

Подобається? Поширюйте у соціальних мережах: