Акція протесту під Бориспільською прокуратурою

Акція протесту під Бориспільською прокуратурою, 19/08/2015

19.08.2015 р. відбулася акція протесту під Бориспільською міжрайонною прокуратурою проти незаконного виділення та зміни цільового призначення землі головою Великоолександрівської сільської ради Шевченко Г. М. та депутатським корпусом сільради. Також було підняте питання щодо розслідування справи про побиття Активістів нашої Громади 07.08.2015 р. особами , які були найняті депутатом-забудовником Ткаченко, що хотів розпочати незаконне будівництво в с. Чубинське.

Акція проведена спільно з Об`єднанням Богдана Хмельницького та “Стоп-корупція”.

Громада чекає на відповідь та бажає рішучих дій з боку Закону!

Читайте далі з фото.

 

 

В кабінеті Прокурора Бориспільської міжрайонної прокуратури пана Ульмера М. М. представники громади знову обговорювали   сприяння головою Великоолександрівської сільської ради Шевченко Галиною Миколаївною антимайдану на підтримку Януковича під час Революції Гідності.  Пропонували нарешті звернути на це увагу та поставитись відповідально до цих фактів. Пан Прокурор заявив, що  відкрита кримінальна справа проти посадових осіб Великоолександрівської сільської ради. Але справа відкрита не з приводу антимайданівського сприяння, а за статтею 364 Кримінального кодексу України “Зловживання владою або службовим становищем”. Справа зареєстрована в ЄРДР 12015110100001290 від 13.06.15р.

Цю інформацію нам надав пан Ульмер М. М., котрий, з його слів, є на боці Громади сіл Великоолександрівської сільради та готовий у всьому сприяти Громаді в правовому полі.

Що ж. Час покаже, чого варті ці слова. Громада буде уважно стежити за розвитком подій.

Далі фото:

Подобається? Поширюйте у соціальних мережах: