Події у Чубинському 07.08.2015

Перша кров на ділянці депутата-забудовника Ткаченка (хроніка подій 07/08/2015)

Ранкову тишу Чубинського 7 серпня розірвав рев важкої техніки. На проблемну земельну ділянку скандального депутата-забудовника Ткаченка О.В. приїхав камаз, екскаватор, та сам пан Ткаченко в оточенні більш ніж 30 осіб спортивно-бандитської зовнішності (у просторіччі – “тітушки”). Приблизно о 5-00 годині ранку почались підготовчі роботи по встановленню паркану та перетворенню ділянки на будмайданчик. Жителі села, наспіх вдягнувшись, а хто у чтому й був, вибігли на перешкоду варварським діям.
Читайте далі хроніку подій з фото.

О 5-00 год. ранку забудовник Ткаченко О.В. привіз на проблемну земельну ділянку цілу роту тітушок в кількості 32 осіб, а також автонавантажувач і самоскид. Тихо, по злодійському розпочали встановлювати паркан. Але мешканці сусідніх будинків оперативно прибігли на незаконну забудову для спротиву, а також сповістили інших мешканців села. Дійшло до рукоприкладства. Найбільше дісталося мешканцю села Юрію Кедику, якого тітушня повалила на землю, а наш місцевий депутат Ткаченко О.В. намагався його задушити власними руками. Цікаво, як це дійство оцінять правоохоронці? Також тітушня побила двох наших жінок. Тобто для бандюків нічого святого не існує. За гроші їм всеодно кого бити. Деякі з них навіть хизувались тим, що були на антимайдані.

Нажаль зустріч представників громади з головою райдержадміністрації Вороніним Д.О. теж успіхів не мала. Відверта позиція на боці забудовника звичайно владу не красить. Це, можливо, або  злочинна бездіяльність, або навмисне, знову ж таки злочинне, лобіювання власних інтересів з “кришування” депутатського свавілля у Чубинському.

Далі було протистояння жителів села з тітушками. Приїхали працівники міліції. Їхня позиція нейтралітету дуже неприємно здивувала. Але чому тут дивуватися, коли по телефону керівнику прибувшої групи міліціонерів була дана команда: Тримайте баланс!
Отже, влада не мала нікого бажання покласти в рамки закону забудовника. 

Потім було запрошено на майданчик телеканал 112, а Воронін Д.О. був попереджений про можливу блокаду автодороги в аеропорт. Реакція була миттєвою!  Була дана вказівка «Архібудконтролю» скасувати незаконно зареєстровану декларацію на початок підготовчих робіт.

Велика подяка всім небайдужим людям, які сьогодні приймали участь в цьому протестному заході. Завдяки нашим спільним зусиллям ми перемогли. Але надзвичайно великий внесок в сьогоднішню перемогу внесла Валентина Дзіцюк.

Бажаємо їй найшвидшого одужання після отриманих ушкоджень від тітушні. Шановні друзі! Ми сьогодні отримали досвід, який продемонстрував, що разом нас не здоляє ніяка сила !

Фотозвіт подій:

Подобається? Поширюйте у соціальних мережах: